مشخصات کتاب

در تکاپوي معرفت جلد 15

ابوذر غفاري

نویسندگان: جعفری ، محمدتقی | 
قیمت: 1700

سال نشر: 1378

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 3000

قطــع: پالتویی

تعداد صفحات: 58

نـوع جلـد: شومیز

شابک: 9-711-430-964-978

 

 

دفتر نشر فرهنگ اسلامی، به منظور اشاعۀ فرهنگ و معارف بشری، و نیز بهره گیری عموم علاقه مندان معرفت دینی، به گردآوری، تنظیم و تلخیص مباحث پراکنده، مربوط به موضوعات معین، در مجموعۀ عظیم ترجمه و تفسیر نهج البلاغه، اثر جاودانۀ استاد علامه محمدتقی جعفری، اقدام کرده است.
توضیح آن که، پاره ای از موضوعات، در مواضع گوناگونِ مجموعۀ ترجمه و تفسیر نهج البلاغه، به مناسبت های گوناگون، مورد تحلیل و تفسیر قرار گرفته، و در هر مناسبت، آن موضوع از زاویه و جانب دیگری مورد نظر واقع شده است؛ به نحوی که مجموعۀ این مباحث، که مکمّل هم هستند، تحلیل نسبتا" مشروح و کاملی از آن موضوع مورد بحث است.
اقدام جدید دفتر نشر فرهنگ اسلامی، برای علاقه مندانی که به علت ضیق وقت، مجال جست و جو، جهت یافتن مباحث پراکندۀ آن موضوع را ندارند، فرصتی فراهـم می کند تا ضمـن صرفه جویـی در وقـت و هزینـه، و آشنایی با ذهن ژرف اندیش استاد، از معارف گوناگون بشری بهره مند شوند.
این مجموعۀ، تحت عنوان در تکاپوی معرفت، حدود یکصد موضوع، در زمینه های گوناگون، مانند علوم انسانی، علوم اجتماعی، تاریخ، دین، سیاست، نبوت، امامت، حوادث صدر اسلام و....، را در بر می گیرد.

نظرسنجی

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
سوال امنیتی: دو به اضافه پنج چقدر می شود؟
پاسخ :
ارسال

نظرات شما

شما قبلا به این نظر رای داده اید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.