جزییات خبر

تحلیل موضوع ربا در شماره جدید ماهنامه فرهنگ اسلامی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۹/۱ - ۱۴:۰۹ | نویسنده:دفتر نشر فرهنگ اسلامی
بیست و هشتمین شماره ماهنامه فرهنگ اسلامی در میزگردی تخصصی موضوع «ربا، نهاد قرض و اعتبارات خرد» را با حضور صاحب‌ نظران به بحث گذاشته است.

تحلیل موضوع ربا در بیست و هشتمین شماره ماهنامه فرهنگ اسلامی

 

بیست و هشتمین شماره ماهنامه فرهنگ اسلامی در میزگردی تخصصی موضوع «ربا، نهاد قرض و اعتبارات خرد» را با حضور صاحب‌ نظران به بحث گذاشته است.

در این میزگرد دکتر حسن سبحانی، دکتر عباس عرب مازار و دکتر مجید حبیبیان با یک‌دیگر به بحث و گفت‌و‌گو پرداخته‌اند. در عین حال سخن سردبیر نیز به قلم محمد‌حسن زورق با عنوان «دلار از تبار دینار نیست» آغازگر صفحه‌های این نشریه متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، این ماهنامه با نگاه به عرصه‌های مختلفی مانند رسانه‌ای و تبلیغی، تعلیم و تربیت، فرهنگ، سیاست و اقتصاد تلاش کرده است تا به اشاعه فرهنگ اسلامی و جهانی‌کردن آن با تکیه بر ابعاد فرهنگی و سیاسی در کنار ابعاد احساسی و عاطفی بپردازد.

اکنون در شماره بیست و هشتم ماهنامه و در قسمت نظر و خبر این ماه‌نامه جدیدترین حوادث دنیا بازتاب داده شده است و در ادامه نیز آثاری از احمد قانع، علی اصغر ترکاشوند، مهدی حاجی سیاری، احمد مرجانی‌نژاد، نرگس انتظامی بیان‌، مجتبی مولایی، سید حسن حسینی سروی، حسین رویوران و احمد کاظم زاده به چشم می‌خورد.

«شعر امروز و انقلاب اسلامی» نیز عنوان مصاحبه ماه این شماره است که با علیرضا قزوه، نویسنده و شاعر معاصر، صورت گرفته است.

گلچین شعر این ماه هم به شعر «حاج بابای مهربان منی!» سروده سید امیر حسین میر حسینی اختصاص دارد.

ماهنامه فرهنگ اسلامی هر ماه با مدیر مسئولی علی‌اکبر اشعری و سردبیری محمد حسن زورق منتشر می‌شود. توزیع این ماهنامه از طریق دکه‌های مطبوعات و کتاب‌خانه‌های عمومی و یا اشتراک صورت می‌گیرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.