جزییات خبر

باز نشر زندگی سلمان فارسی برای نهمین بار

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۲ | نویسنده:
کتاب «سلمان فارسی» اثر عباس ملکی برای نهمین بار در دفتر نشر فرهنگ اسلامی تجدید چاپ شد.

 

زندگی‌نامه «سلمان فارسی» برای نهمین بار و از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده است تا کودکان و نوجوانان ایرانی بیش از پیش با شخصیت این صحابی رسول اکرم(ص) آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، این اثر تالیفی نوشته عباس ملکی تلاش می‌کند تا با زبانی ساده و گویا، به معرفی شخصیت سلمان فارسی این یار ایرانی و وفادار پیامبر اسلام بپردازد.

سلمان، برای مسلمانان نامی آشناست، چراکه از روی صدق، به پیامبر ایمان آورد و سال‌ها از ایشان جانبداری کرد و پس از آن نیز، یک لحظه از حق روی برنتافت.

والدینش نام او را - که تنها پسر یک خانواده ثروتمند اصفهانی در ناحیه‌ای به نام جی بود - روزبه گذاردند.

پدرش مرزبان از افراد برجسته و صاحب نفوذ ایرانی  و صاحب زمین‌های کشاورزی و دامداری در اطراف اصفهان بود.

روزبه را از دوران کودکی به عنوان فردی کم‌حرف، گوشه‌گیر و فکور می‌شناختند و به هنگامی که پسر جوانی بیش نبود مشتاق بود.......

شرح این داستان را دفتر نشر فرهنگ اسلامی در قالب کتاب «سلمان فارسی» به‌عنوان اولین اثر از مجموعه مفاخر برای نهمین بار در 45 صفحه رنگی و با قیمت 55 هزار ریال به علاقه‌مندان ارایه کرده است.

 این کتاب در عین حال برنده دیپلم افتخار از جشنواره کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حایز رتبه اول در اولین جشنواره انتخاب کتاب سال قصه‌های قرآنی، پیامبران، ائمه و صحابه شده است.

علاقه مندان  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت www.daftarnashr.com و یا کانال تلگرام Telegram.me/daftarnashr مراجعه فرمایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.