جزییات خبر

ماهنامه شماره ۳۱ «فرهنگ اسلامی» منتشر گردید

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۰ | نویسنده:
«ترکیه، اردوغان و مسائل خاور میانه» موضوع بحث میز گرد این ماه می باشند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، سخن سردبیر با عنوان «پرسش های انقلابی» به دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخته است.

مشروح بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور تحت عنوان «انتخابات، حق الناس است» در بخش خبر و نظر ارائه شده است.

در این شماره ماهنامه می خوانیم: «شیر بیشه سیاست و عارف شب زنده دار عرصه عبادت» یادنامه دکتر غضنفر رکن آبادی

در بخش ادبیات، گفت و گوی اختصاصی با صالح محمد خلیق، شاعر، نویسنده، پژوهشگر و رئیس اداره فرهنگ بلخ افغانستان در خصوص شکوفایی شعر فارسی در افغانستان امروز آمده است. «سفرنامه شیفته» عنوان دیگر بخش ادبیات می باشد که پیرامون سفرنامه نواب محّمد مصطفی خان شیفته به حرمین شریفین می باشد.

بخش سیاسی این ماه، شامل مقالاتی تحت عناوین «آمریکا با داعش بازی می کند» و «ابعاد حقوقی عربستان سعودی-یمن» و «افغانستان در خطر افراطی گری» می باشد.

«نقد فلسفه دکارت» در بخش فلسفه به روایت سخنرانی دکتر سید سلمان صفوی در تالار گفت و گوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و «مصاحبه ماه» به گفت و گویی با دکتر سید سعید رضا عاملی درباره فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدهای آن پرداخته است.

ماهنامه فرهنگ اسلامی هر ماه با مدیر مسئولی علی‌اکبر اشعری و سردبیری محمد حسن زورق منتشر می‌شود.

علاقه­ مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.daftarnashr.com و یا www.farhangeeslamimag.com ویا کانال تلگرام  Telegram.me/daftarnashr مراجعه فرمایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.