جزییات خبر

بزرگداشت استاد علی اکبر اشعری مؤسس«خانه روزنامه نگاران جوان»

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۰۹:۵۳ | نویسنده:
به همراه تقدیرنامه از طرف جناب آقای محسن چینی فروشان مدیر عامل دفتر نشر فرهنگ اسلامی

«خانه روزنامه نگاران جوان» در بهمن 1374 با عنوان «جایی که هر نوجوانی می تواند بنویسد» فعالیت گسترده خود را با هدف ترویج و توسعه آموزش سواد رسانه ای برای نوجوانان کشور آغاز کرد و در مدت کوتاه عمر خود، با شعار «تو بنویس ما منتشر می کنیم» جریان گسترده ای را در فضای رسانه ای و فرهنگی به وجود آورد.

مراسم بیستمین سالگرد تاسیس این مجموعه با بز رگداشت استاد علی اکبر اشعری مؤسس، رئیس هیئت امناء و هیئت مدیره خانه در اول اسفند 1394 در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی یادمان شهدای هفتم تیر با حضور اعضاء و همکاران آن مرکز برگزار می گردد.

به همین مناسبت نامة تقدیر جناب آقای چینی فروشان مدیر عامل دفتر نشر فرهنگ اسلامی از جناب آقای اشعری را ملاحظه فرمایید.

 

 

متن تقدیرنامه

 

عزیز و  گرامی، جناب آقای علی اکبر اشعری

سال ها مخلصانه در صف اول مبارزه با فرهنگ های غربی و وارداتی بودن و دفاع از فرهنگ اصیل ایرانی، اسلامی و شیعی، کاری ست سترگ که تنها از شخصیت های فرهیخته ای چون شما برمی آید.

جنابعالی در طول خدمت و در مسوولیت های مختلفی که در نظام مبارک جمهوری اسلامی ایران داشته اید منشا خدمات فراوان و نیز مبتکر طرح ها و برنامه های زیادی بوده اید که تاسیس خانه روزنامه نگاران جوان یکی از آن هاست.

به سهم خود و به نیابت از دوستان و همکاران در دفتر نشر فرهنگ اسلامی، سپاسگزار و قدردان خدمات ارزنده ی شما هستیم و از خداوند متعال عزت، سلامتی و توفیقات روزافزون شما را مسالت داریم.

 

غلام همت آن نازنینم                    که  کار خیر بی روی و ریا کرد

 

                                      محسن چینی فروشان

                                             مدیر عامل

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.