جزییات خبر

کتاب «لینا لونا» و «آرزوی زنبورک» اثر کلر ژوبرت رونمایی می شود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۳:۰۸ | نویسنده:

 

مراسم رونمایی از جدیدترین آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی در حوزه کودک (کتاب سحر) با حضور سپیده خلیلی، کلر ژوبرت، احسان عباسلو برگزار می‌شود. 

در این آئین از کتاب‌های «لینالونا» و «آرزوی زنبورک» با نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت که از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی برای گروه سنی «ب» منتشر شده است، رونمایی می‌شود. 

«آرزوی زنبورک» داستان یک زنبور کوچولو است که از خدا می‌خواهد به او فرصت دهد تا یک کار بزرگ انجام دهد و «لینالونا» داستان یک دختر است که با یک آدم کوچولو دوست می‌شود.

کلر ژوبرت در سال 134٠ در فرانسه و در یک خانواده مسیحی به دنیا آمد. او در سن 1٩ سالگی مسلمان شد و از سال 1362 با همسر ایرانی‌اش در ایران زندگی می‌کند. این نویسنده دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات کودک از دانشگاه لومان فرانسه است و کار داستان‌نویسی و تصویرگری را هم‌زمان از سال ١٣٧٥ آغاز کرده و آثارش به دو زبان فارسی و فرانسه منتشر شده است.

مراسم رونمایی از جدیدترین آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی در حوزه کودک (کتاب سحر) دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵ ساعت 16 در سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر پلاک 2 برگزار می‌شود.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.