جزییات خبر

رونمایی و معرفی کتاب «سؤال موموکی» اثر کلر ژوبرت

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۰:۳۴ | نویسنده:
مراسم رونمایی و معرفی کتاب «سؤال موموکی» در قالب برنامه «بهار کتاب» با حضور نویسنده کتاب خانم کلر ژوبرت در کتابخانه امام صادق(ع) برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، رونمایی و معرفی کتاب «سؤال موموکی» با حضور خانم کلر ژوبرت نویسنده و تصویرگر و همچنین خانم مریم شفیع زاده مجری و کارشناس کتاب کودک و نوجوان صبح روز پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه در کتابخانه امام صادق(ع) واقع در اتوبان شهید محلاتی برگزار شد.

در این برنامه علاوه بر پرسش و پاسخ از سوی کارشناسان و اعضای نوجوان کتابخانه با نویسنده، از طرف دفتر نشر فرهنگ اسلامی به عنوان ناشر کتاب «سؤال موموکی» به تمامی مشارکت کنندگان در قالب جشن امضاء، کتاب اهدا شد.

کتاب «سؤال موموکی» داستان موش کوری است که نمی تواند خدا را با چشم هایـش ببیند و از دیگر حیوانــات جنگــل سؤال می کند که خدا چه شکلی است؟

لازم به ذکر است کتاب «سؤال موموکی» از مجموعه کتاب های سحر است که در 24 صفحه رنگی به صورت مصور و با قیمت 70000 ریال در فروشگاه های دفتر نشر فرهنگ اسلامی عرضه می شود.

دفتـر نشر فرهنـگ اسلامـی در نظـر دارد علاقه مندانــی که ایـن آثــار را به صـورت اینترنتـی از سامانه www.farhangeeslamimag.com تهیه کنند، کتاب را به صورت رایگان ارسال نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.