جزییات خبر

از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی

«آرزوی قطره‌ها» برای کودکان کتاب شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۲:۰۳ | نویسنده:
آرزوی قطره‌ها روایت‌گر داستانی است که در قالب یک کتاب و از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی به تازگی منتشر شده است.

 

قطره‌های آبی که آرزو می‌کنند مردم دنیا شاد باشند؛ این داستان چهار قطره آب در آسمانی آبی است که درباره‌ی خودشان حرف می‌زنند.

 

آرزوی قطره‌ها روایت‌گر همین داستان است که در قالب یک کتاب و از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی به تازگی منتشر شده است.

 

مجید درخشانی نویسنده تفتی که در کارنامه خود نگارش ده‌ها عنوان کتاب در حوزه ادبیات کودک و نوجوان از سوی ناشرهای معتبر کشور را ثبت کرده است؛ نویسندگی این کتاب و منصوره محمدی نیز تصویرگری آن را برعهده داشته‌اند.

«قطره‌های آب توی آسمان آبی نشسته‌ بودند و درباره خودشان حرف می‌زدند. آن‌ها می‌خواستند دوباره باران شوند و به زمان برگردند؛ هریک به سویی: رود، دشت و دریاچه.

قطره‌های آب از آرزوهای‌شان می‌گفتند که ناگهان بادی وزید و آن‌ها را به هم نزدیک کرد تا ابری شدند و...» این بخشی از داستان کتاب «آرزوی قطره‌ها» از جمله آثار منتشر شده در قالب مجموعه کتاب‌ سحر (کتاب‌های کودک و نوجوان) دفتر نشر فرهنگ اسلامی است.

این کتاب مصور مناسب گروه‌های سنی الف و ب یعنی کودکان پیش از دبستان و دانش‌آموزان سال‌های اول دبستان، در 24 صفحه و با بهای 8 هزار تومان ارایه شده است.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیwww.farhangeeslamimag.com www.daftarnashr.com/book  این کتاب و دیگر آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی را خریداری کنند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.