جزییات خبر

«گزارش قرآن از دشمنان» راهی بازار نشر شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۳:۴۲ | نویسنده:

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، کتاب «گزارش قرآن از دشمنان» تالیف حمید گروگان از جمله تازه‌ترین کتاب‌هایی است که این دفتر منتشر و در اختیار علاقه‌مندان به کتاب قرار داده است.

مولف در کتاب تازه خود، بحث تبری را مد نظر قرار داده، چرا که در باب بحث تولی، کار بیشتری صورت گرفته و از وضوح بیشتری برخوردار است. ایشان در این کتاب به بخشی از موضوعات و مصداق­ ها اشاره کرده و به جهت رعایت اختصار و نگرشی کلی، به بررسی عمده مباحث «دشمن ­شناسی» می­ پردازد و تنها به ذکر نمونه ­هایی از آیات، اکتفا کرده است. 

این کتاب شامل چهار فصل است: در فصل اول، با مراجعه به آیات قرآن، به بررسی باورها، اعتقادت و خصوصیات باطنی دشمنان می ­پردازد. در فصل دوم عملکرد دشمنان را از زبان قرآن مورد شناسایی قرار می ­دهد و در فصل سوم مخاطب را با دیدگاه ­ها و دستورالعمل ­های الهی در قبال دشمنان، آشنا می ­نماید.

و در بخش پایانی کتاب، خوانندگان آیاتی را از نظر می­ گذرانند که خداوند به استثنائاتی در قبال برخی از «بیگانگان» اشاره کرده و به رعایت نکاتی خاص توجه می ­دهد. 

این کتاب در 127 صفحه و با قیمت 12500 تومان منتشر شده است.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیwww.farhangeeslamimag.com و www.daftarnashr.com/book  این کتاب و دیگر آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی را خریداری کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.