جزییات خبر

کتاب «رد نامنظمی روی برف‌ها» در بوته نقد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵:۱۷ | نویسنده:
کتاب «رد نامنظمی روی برف‌ها» با حضور منتقدان در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب نقد و بررسی می‌شود.

 

 به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی  نشست نقد و بررسی کتاب «رد نامنظمی روی برف‌ها» سه‌شنبه (21 آذر‌ماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

محمد‌جواد جزینی، نویسنده، زهرا زواریان، نویسنده و پژوهشگر ادبی، محمد‌رضا سنگری، پژوهشگر و استاد دانشگاه، حمید‌رضا شاه‌آبادی، نویسنده و سید علی‌اکبر میر‌جعفری، نویسنده و پژوهشگر ادبی در این نشست حضور دارند.

«رد نامنظمی روی برف‌ها»، «نخل‌ها سرشان را بالا گرفتند»، «داستان مباهله»، «مرد چهلم»، «من محمد را دوست دارم»، «پای بتِ بامیان»، «ابراهیمی دیگر»، «این جنگ لعنتی»، «بازگشت»، «رستگاری اجباری» و «قلاب‌های مهربانی» 11 داستان این کتاب است. 

در بخشی از این کتاب آمده است: «برگشت کنار بخاری. فکر کرد چطور یک نفر می‌تواند اعتقادات یک ملت را عوض کند. سعی کرد با انگشت لکه‌ای را که چسبیده بود به بخاری جدا کند. داغی، نوک انگشتش را می‌آزرد. به مسجد فکر کرد که بعد از هزار و چهارصد سال هنوز صدای اذان از توی آن بیرون می‌آمد. دوباره مطمئن شد که باید فردا درخت را قطع کند، نباید بگذارد غبار سر راه مردم بنشیند. لکه که کنده شد دراز کشید روی پتو. چشمانش را بست؛ و قبل از آنکه خواب برود چند بار استغفار کرد...

نشست نقد و بررسی کتاب «رد نامنظمی روی برف‌ها» ساعت 17 تا 19 در سرای اهل  قلم موسسه خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر پلاک 2 طبقه همکف برگزار می‌شود.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.