جزییات خبر

انتخاب چهار عنوان کتاب دفتر نشر فرهنگ اسلامی در شانزدهمین جشنواره کتاب رشد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۳۷ | نویسنده:


 
به گزارش روابط عمومی دفتر نشر فرهنگ اسلامی، معرفی آثار برگزیده در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره کتاب رشد که شامگاه دوشنبه، 12 آذر ماه و با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش، شخصیت‌های فرهنگی و جمع زیادی از معلمان، ناشران و پدیدآورندگان کتاب‌های آموزشی و تربیتی در  مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.     

از میان 123 اثر ارائه شده توسط 60 ناشر، کتاب «امپراتوری عثمانی» ترجمه عبدالعلی اسپبهدی، کتاب «آموزش مبادی العربیه» نوشته مجتبی رحماندوست، کتاب «سوغاتی» نوشته مهری ماهوتی و کتاب دو جلدی «راهنمای حقوقی شهروندان» نوشته محسن اسماعیلی به عنوان نامزد دریافت لوح تقدیر انتخاب شدند.

گفتنی است کتاب «امپراتوری عثمانی» در 416 صفحه با قیمت 280000 ریال، کتاب «آموزش مبادی العربیه» در 360 صفحه با قیمت 260000 ریال، کتاب «سوغاتی» در 24 صفحه با قیمت 70000 ریال و کتاب «راهنمای حقوقی شهروندان» جلد اول 236صفحه با قیمت 150000 ریال و جلد دوم 352 صفحه با قیمت 210000 ریال در فروشگاه های دفتر نشر فرهنگ اسلامی عرضه می شود.

دفتر نشر فرهنگ اسلامی در نظر دارد علاقه مندانی که این آثار را به صورت اینترنتی از پایگاه www.farhangeeslamimag.com  تهیه کنند، کتاب را به صورت رایگان برای خریداران ارسال نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دفتر نشر فرهنگ اسلامی می باشد.